Zestaw wypoczynkowy z technorattanu – namiastka luksusu w twoim ogrodzie

Głosuj

Posiadasz duży ogród, w którym poza liczną roślinnością zmieści się nie tylko tradycyjny stół i kilka krzeseł? Liczy się dla ciebie nie tylko funkcjonalność mebli, ale też ich luksusowy wygląd? Wybierz technorattanowy zestaw wypoczynkowy.

Sprawiający wrażenie niezwykle luksusowego ogród to marzenie niejednego właściciela domu. W sezonie letnim to właśnie tutaj najczęściej przyjmujesz swoich gości, z salonu korzystasz więc rzadziej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by umeblowanie twojego ogrodu dorównywało temu obecnemu w pokoju gościnnym.

zestaw wypoczynkowy modułowy do ogrodu

źródło: ebay.com

Dlaczego właśnie technorattan? Kanapy czy fotele w komplecie ze stolikiem zrobione z naturalnego rattanu lub wikliny bardzo szybko mogą stracić swój elegancki wygląd. Zestawy wypoczynkowe wykonane z technorattanu wprost idealnie nadają się do ogrodu, są odporne na nieodpowiednie warunki atmosferyczne, nie wymagają przy tym szczególnej konserwacji czy uwagi. Nie jesteś przekonany, czy tworzywo sztuczne może wyglądać luksusowo? Przyjrzyj się dwóm przykładowym aranżacjom z zastosowaniem ogrodowych mebli technorattanowych.

Jeśli spojrzysz na pierwszą fotografię, zobaczysz gustowny modułowy zestaw wypoczynkowy. Ciemny kolor syntetycznego rattanu wspaniale kontrastuje z siedziskami i oparciami w kolorze ecru. Meble te możesz ze sobą dowolnie zestawiać, a w razie potrzeby dokupić kolejne elementy kompletu. Przy niewielkim technorattanowym stoliku kawowym wyposażonym w szklany blat, w letnie popołudnie napijesz się z przyjaciółmi herbaty lub dobrego wina.

nowoczesny zestaw wypoczynkowy z technorattanu

źródło: pinterest.com

Gustujesz w nowoczesnych meblach o mniej typowych kształtach? Przyjrzyj się technorattanowemu zestawowi widocznemu na drugim zdjęciu. Nie da się ukryć, że jest on wyjątkowo oryginalny i na pewno zwróci uwagę twoich gości. Na komplet ten składają się: dwie sofy (większa i mniejsza), dwa fotele, stolik kawowy oraz – co jest bardzo ciekawym pomysłem – niewielka szafka. Na blacie tego ostatniego mebla, a także na umieszczonej pod nim półce, możesz zeprzeć kilka akcesoriów, które nie zmieszczą się na stoliczku. Na koniec przyjrzyj się też jednemu z podłokietników większej (tej znajdującej się vis-a-vis ciebie) sofy. Umieszczono na niej świecznik. Świadczy to o tym, że niektóre z nich mogą również pełnić funkcję półek.

Jak widać, komplet wypoczynkowy z technorattanu może nadać twojemu ogrodowi ekskluzywnego charakteru.

Podobne porady