Składany stolik balkonowy z technorattanu – zalety jego posiadania

Składany stolik balkonowy z technorattanu – zalety jego posiadania 3.8/5 (75%) 4 votes

Na większości balkonów nie zmieści się raczej tradycyjny stół czy nawet zwykły stolik kawowy. Jeśli jednak lubisz wypić na świeżym powietrzu kawę czy herbatę lub zjeść maly posiłek, dobrym pomysłem będzie zakup niewielkiego stolika składanego. Lubisz połączenie ekologii z nowoczesnością? Kup stolik z technorattanu.

Stoliki składane sprawdzą się nawet na niewielkich balkonach. Dzięki temu nawet mieszkając w bloku, będziesz mógł cieszyć się przynajmniej namiastką przydomowego ogródka czy tarasu. Musisz jedynie dobrać odpowiedni rozmiar stolika – tak, by szerokość blatu nie była zbyt duża i nie utrudniała poruszania się po balkonie. Jeśli nie uda ci się znaleźć odpowiedniego mebla, warto rozważyć zrobienie go na specjalne zamówienie.

składany stolik balkonowy technorattan

źródło: www.brookstone.com

W sklepach meblowych dostępne są stoliki składane wyprodukowane z różnych materiałów, najczęściej jest to drewno i melamina. Jeśli jednak poświęcisz na szukanie mebla nieco więcej czasu, powinieneś natrafić też na składany stolik balkonowy wykonany z technorattanu. Łączy on w sobie najlepsze cechy wyżej wspomnianych materiałów. Podobnie jak i drewniany, wygląda naturalnie i świetnie komponuje się ze znajdującą się na balkonach roślinnością, a jednocześnie jest od nich lżejszy, nie wymaga też zabezpieczenia przez wilgocią, niestraszne mu deszcze i nadmierna ekspozycja na promienie słoneczne. Stolik z technorattanu, tak jak i ten zrobiony z melaminy, będzie lekki i wyjątkowo łatwy w czyszczeniu, pod względem wyglądu i elegancji jednak wielokrotnie go przewyższy.

Podczas picia kawy czy soku przy stoliku z technorattanu nie będziesz musiał się martwić, że w przypadku jej rozlania na powierzchni blatu pojawią się trudne do usunięcia plamy. Najczęściej wystarczy go po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką, a przy większych zabrudzeniach (tłuste plamy po kawałku mięsa czy frytkach, rozlane czerwone wino) bez obaw możesz też użyć detergentu. Składany stolik balkonowy z polirattanu będzie ci służył przez wiele lat.

Podobne porady