Moda na donice z technorattanu trwa

Głosuj

Lubisz kwiaty doniczkowe? Nieobce ci są najnowsze trendy w wystroju balkonów i tarasów? Kup technorattanowe donice!

duże donice technorattanowe

źródło: pt.made-in-china.com

Jeśli zajrzysz do jakiegoś ekskluzywnego biura lub drogiej restauracji, coraz częściej możesz napotkać na technorattanowe donice. Królują tam one już od dawna. Dzieje się tak dlatego, że wyglądają one niezwykle elegancko, nowocześnie i gustownie. Wspaniale komponują się z pozostałymi elementami wystroju całego wnętrza, dlatego też warto zaprosić je na swój balkon czy taras.

Bardzo modne są obecnie duże donice, które stanowią nie tylko miejsce do sadzenia roślin, ale są także elementem dzielącym przestrzeń tarasu lub zasłaniającym mniej reprezentacyjne kąciki Jeśli szukasz niewielkich technorattanowych doniczek na balkon lub okienny parapet, także znajdziesz coś dla siebie. Dzięki nim twoje okno zyska zupełnie nowy wygląd. Nie możesz znaleźć donic technorattanowych, które odpowiadają ci w stu procentach? Nie szkodzi, wiele firm trudni się robieniem ich na specjalne zamówienie klienta.

doniczki z technorattanu

źródło: www.made-in-china.com

Dla pasjonatów ogrodnictwa bardzo ważny jest fakt, że doniczki z technorattanu są bardzo wytrzymałe i mogą pozostawać na zewnątrz przez okrągły rok. To bardzo ważne szczególnie w przypadku wspomnianych wyżej donic o większych gabarytach. Mogą one pozostać na twoim tarasie nawet wówczas gdy nie rosną w nich kwiaty, a świat pokryty jest śnieżnym puchem. W innym wypadku musiałbyś przechowywać w garażu czy piwnicy, co wiązałoby się z dodatkowym zajmowaniem przez nie przestrzeni w tychże pomieszczeniach. Nie będziesz mieć też problemu z ich czyszczeniem.

Jak widać więc, moda na donice z technorattanu nie jest spowodowana jedynie ich eleganckim wyglądem, ale też właściwościami, z których słynie to tworzywo oraz szeroką ofertą producentów technorattanowych donic.

Podobne porady