Masz czworonoga? Postaw na technorattan!

Masz czworonoga? Postaw na technorattan! 5/5 (100%) 4 votes

Najczęściej kupowanymi produktami z technorattanu są meble oraz donice. Okazuje się jednak, że również właściciele psów i kotów mogą znaleźć tu coś dla siebie, a dokładniej właśnie dla swoich ukochanych pupili.

duże technorattanowe legowisko dla psów

źródło: pinterest.com

W letnie popołudnia i wieczory uwielbiasz wylegiwać się na swoim technorattanowym leżaku znajdującym się na tarasie? Pozwól i swojemu psu lub kotu wypoczywać w zrobionym z tego materiału legowisku czy budce.

Warto zaznaczyć, że nie chodzi tu tylko o panującą modę na meble tarasowe z technorattanu czy ich gustowny wygląd. Produkty z tego syntetycznego tworzywa charakteryzują się duża odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co jest wyjątkowo istotną sprawą w przypadku ich kontaktu z ostrymi zębami czy pazurami twojego czworonoga. Nie można nie wspomnieć przy tej okazji też o tym, że technorattan wyjątkowo łatwo utrzymać w czystości i dobrym stanie przez wiele lat.

technorattanowe budki dla czworonogów

źródło: pinterest.com

Na pierwszym zdjęciu możesz zobaczyć dwa owczarki szkockie wylegujące się na zadaszonym legowisku z technorattanu. Zamiast niego możesz wybrać też budkę technorattanową podobną do tej na drugim zdjęciu. To przypominające igloo legowisko nadaje się zarówno dla psów, jak i dla kotów.

Ciekawym rozwiązaniem jest legowisko zaprezentowane na trzeciej fotografii. Jeśli twój kot lubi się wspinać i odpoczywać w wyżej usytuowanych miejscach, wybór takiego kociego azylu będzie strzałem w dziesiątkę.

kot w legowisku z technorattanu

źródło: pinterest.com

Na koniec trzeba napisać, że dla osób przywiązujących dużą wagę do wyglądu otoczenia swojego domu nie bez znaczenia będzie też fakt, ze legowisko takie nie będzie odcinać się od pozostałych elementów umeblowania i wystroju tarasu. Nieestetyczna lub po prostu niedobrana do reszty mebli psia czy kocia budka może zaburzyć panującą na twoim tarasie harmonię stylu i barw.

Podobne porady